R-Kiosk hakkab esimesena müüma Eestis ainulaadseid kindlustuskaarte

Alates 10. juulist saab suurematest R-Kioskitest osta IIZI kindlustuskaarte, mis võimaldab võrrelda erinevate kindlustusseltside liikluskindlustuse pakkumisi ja sõlmida poliisi kiirelt ühe telefonikõne kaudu.

32-eurosel kindlustuskaardil on unikaalne kood, mille aktiveerimiseks piisab telefonikõnest IIZI teenindusse, oma auto andmete edastamisest ja väljavalitud kindlustuslahendus hakkab kehtima koheselt.

„IIZI Kindlustuskaart on ennekõike mõeldud neile klientidele, kes ei ole harjunud igapäevaselt internetikeskkonnas toimetama ja eelistavad lepingu sõlmimiseks muid viise,“ märgib IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

„Sageli tuleb ette ka olukordi, kus kindlustus on ootamatult lõppenud ning vaja kiiresti uus sõlmida. Sellises olukorras aitab kindlustuskaart mugavalt lahenduse leida ja vaid telefonikõne kaudu sobiva kindlustuspoliisi sõlmida,“ lisab Fedotov.

IIZI Kindlustuskaart võimaldab leida sobivaima liikluskindlustuse. Peale kaardi aktiveerimist saadetakse kliendile dokumendid e-posti teel ning kindlustuspoliisi lõppemist tuletatakse aegsasti meelde. Sellega välistatakse olukorrad, kus sõiduk võiks jääda kindlustuskaitseta.

IIZI Kindlustuskaardid tulevad esimesena müügile suurematesse R-Kioskitesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus, mis paiknevad Neste tanklate juures.

R-Kioski müügijuhi Kai Kallaste sõnul on kindlustuskaardid kliendile hea lahendus, kuna teenus pakub inimestele mugavust ja valikuvabadust. „Usume, et tänu IIZI kindlustuskaartidele jääb klientidele rohkem aega, et tegeleda sellega, mis on nende jaoks päriselt oluline,“ märgib Kallaste.

Alati on võimalik erinevate seltside hinnavõrdlusi teha ja poliise sõlmida ka IIZI veebilehel www.iizi.ee.

Liitu uudis­kirjaga

[mc4wp_form id="645"]