Selgusid R-Kioski kohvitopsi kujundamise konkursi võitjad

Märtsikuus lükkas R-Kiosk käima suviste kohvitopside kujundamise konkursi „Tops sinu käe järgi“, mis andis julgetele disainihuvilistele ning hobikunstnikele võimaluse panna oma joonistamisoskused proovile ning jagada oma loomingut kõigi Eesti inimestega.

 

Konkursile laekunud 350 töö hulgast valiti välja 4 võitjat, kelle nimed avalikustati täna kell 12 R-Kioski kodulehel. Nelja parima kohvitopsi autorid on Liis Roden, Triin Voss, Olga Dogadina ning Krõõt Kukkur. Võidutööde ja tulevaste topsidega saavad kõik huvilised tutvuda leheküljel rkiosk.ee/tops.

Nelja võidutöö vahel algas nädal aega kestev rahvahääletus, kus selgub, kes neljast disainerist võidab 500 eurot ja aasta jagu tasuta kohvi. Iga huviline saab kuni 6. märtsini anda oma hääle, milline tops just talle kõige rohkem meeldib.

 

Kohvitopsi kujundajate suur hulk ületas ka R-Kioski suurimad ootused ning andis tunnustust eestlaste suurest disainihuvist. „Huvi konkursi vastu oli tõesti uskumatult suur. Me oleme eriti rõõmsad selle üle, et meile laekus väga palju just laste joonistusi,“ märkis R-Kioski turundusspetsialist Johanna Pikand.

Pikandi sõnul oli lõpliku otsuse langetamine ülimalt keeruline: „Esmalt valisime mitmesajast võidutööst välja 20 parimat, kelle hulgast pidi ekspertidest koosnev žürii langetama konsensusliku otsuse, millised topsikavandid sobivad kõige paremini meie suviseid topse kaunistama. Oleme lõpliku tulemuse üle väga õnnelikud ning ääretult tänulikud kõigile kaasalööjatele.“

 

Uue kujundusega kohvitopsid jõuavad R-Kioskitesse üle Eesti juba juunikuu alguses.

Liitu uudiskirjaga